eerste keer 4-FA

VRAAG

Ik ga met 2 andere vrienden op Slam koningsdag voor het eerst 4fmp doen (en 1 ander voor het eerst xtc) Nu heb ik ervaring met Xtc, 2cb, speed En nog wat andere middelen. Alleen zijn er dingen waar je mrt 4fmp rekening moet houden? Kun je alcohol drinken met 4fmp op of wordt dat sterk afgeraden? Heeft u tips en do's en dont' s voor me zodat ik het zo veilig en leuk mogelijk kan houden?

ANTWOORD

Je code was: 1231

Beste vraagsteller,

Heb je onze pagina over 4-FA(4-fmp) al eens gelezen? Hier staat beschreven waar je rekening mee kunt houden. 4-FA wordt door gebruikers omschreven tussen een combinatie tussen XTC en speed. Vaak wordt het eerste uur tot de eerste paar uur omschreven als het euforische van XTC, maar in mildere mate. De uren daarna worden meer als energiek omschreven, een beetje zoals speed. Er is verder weinig vanuit de wetenschap bekend over 4-FA, dus je bent je eigen proefkonijn.

Wat betreft het combineren met alcohol (en andere middelen) geeft het altijd een onvoorspelbaar effect. Lees deze info over alcohol+uppers. De kans op een vervelende kater is groter. Daarbij is alcohol een downer en 4-FA een upper, het effect van de middelen kan elkaar deels tegenwerken. Het is een zwaardere belasting voor je lichaam. Wij raden combineren af, zeker als je voor het eerst gebruikt.

Wil je het zo veilig en leuk mogelijk houden? Combineer het niet met andere middelen, neem geen hoge dosis, neem geen 2e dosis en zorg goed voor jezelf. Wil jij zeker weten wat er in je pil of poeder zit en hoeveel milligram het bevat, kan jij je pillen laten testen.


Mocht je nog vragen hebben of naderhand je over je ervaring willen spreken, stuur gerust nog eens een berichtje!

 

Met vriendelijke groet,

 

Dion

11 april 2017
NIET GEVONDEN WAT U ZOEKT Stel een Vraag >