In speed trip blijven hangen

VRAAG

Ik heb een zware speed trip gehad maar het lijkt of ik er niet van neer kom wat kan ik het beste doen?

ANTWOORD

Beste vraagsteller,

Bedankt voor je vraag. Het is al even geleden; hoe gaat het nu met je? Waarschijnlijk heb je nu wel minder of zelfs geen klachten meer. Je vraag is wat lastig te beantwoorden omdat ik niet zo veel informatie van je gekregen heb.

Wanneer je veel speed (=amfetamine) gebruikt, duurt het circa veertig uur na het laatste gebruik dat het uit je lijf is. Dat wil zeggen dat er geen speed meer aanwezig is. Het kan dus geen effect meer hebben op je centrale zenuwstelsel (o.a. je hersenen). Het kan voorkomen dat je alsnog wel effecten ervaart. Vaak wordt dat veroorzaakt door het hebben van een bad trip. Dit wordt getypeerd door het ervaren van angst en paniek. Heb jij dat ervaren? Zelfs wanneer je dit niet ervaart, kan het ook onderbewust zijn. Je lichaam blijft in de hoogste staat van paraatheid. Dit gebeurt bijvoorbeeld ook wanneer je op straat loopt en een tijger op je af komt rennen.

Ongeacht of je wel/geen angst ervaren hebt, kan je tips vinden op onze pagina: omgaan met angst. Het belangrijkste is vooral om je rust te vinden. Goed slapen, gezond eten en sporten kan hierbij helpen. Het gebruik van drugs, alcohol, nicotine of caffeïne kan je herstel in de weg staan.

Heb je nog vragen? Zijn er onduidelijkheden? Of mis ik belangrijke informatie? Neem gerust nog eens contact op.

Met hartelijke groet,

Dion

31 oktober 2018
NIET GEVONDEN WAT U ZOEKT Stel een Vraag >