Truffels achter elkaar gebruiken
In principe luidt het advies van ons dat je niet meer dan eens per drie maanden drugs gebruikt. Dit om allerlei risico's van drugsgebruik zoveel mogelijk te kunnen beperken. Waarschijnlijk zal de trip an sich goed gaan, maar de kans op risico's wordt dusdanig groter dat wij het gebruik vaker dan eens per drie maanden afraden. Natuurlijk is het gebruik van drugs nooit zonder risico's en ben je zelf uiteindelijk degene die bepaalt.
Verder kan ik het volgende over truffels zeggen. Voor tripmiddelen werkt het zo dat je veel tolerantie opbouwt na een keer gebruik. Dit duur minimaal een week voordat de tolerantie afgenomen is. Dat zou theoretisch betekenen dat twee weken na je gebruik je veel kan voelen van de truffels. Echter geven truffels een behoorlijke aanslag op je geest. Van een trip moet je even bijkomen. Daarom is het ook belangrijk om er zo lang mogelijk tussen te laten zitten.
Tot slot. Je geeft aan dat 10 gram truffels van Mexicana prima was voor je. Stel, je zou dezelfde soort opnieuw gaan gebruiken dan kan je theoretisch wat meer doseren om meer effect te voelen. Echter stap je nu over op een sterkere variant die je nog niet kent wellicht. Aan te raden valt dan om juist iets lager te doseren van die 10 gram, aangezien je anders in een heftige trip kan belanden. Met alle gevolgen van dien.
Hopelijk ben je hiermee voldoende geïnformeerd.
Informatieve groet,
Calvin