MDMA en het hart
Beste Drugsinfoteam, Ik ben een jongen van 20 jaar en ik weet sinds kort dat ik een hartritmestoornis heb. Dit betreft een AVNRT en ik heb hiervoor medicijnen gekregen. 2x per dag(80mg totaal) moet ik Verapamil(Calciumblokkers) slikken, en sindsdien heb ik er geen last meer van gehad. Ik snap dat het verstandigst is om helemaal te stoppen met upper drugs, maar wat als ik toch bijvoorbeeld MDMA of 4FA e.d wil doen? Heb het al gedaan en had geen last van m'n hart. Groetjes en alvast bedankt!
Beste vraagsteller,
Licht stimulerende drugs zoals alcohol en cafeine kunnen AVNRT, een hartritmestoornis met hartkloppingen en plotselinge duizeligheid door bloeddrukdaling, al opwekken. Dus uppers als XTC , 4 FA, coke of speed helemaal. Het is bekend dat die effecten door medicijnen zoals Beta blokkers en jouw calciumblokkers worden geremd.
Toch zou ik heel voorzichtig zijn en zo min mogelijk gebruiken en het zelfs eerlijk aan je cardioloog vertellen. Er is gewoon niet genoeg bekend over de combinatie. Daarom zijn we blij met het horen van jouw ervaringen.
MVG
Gerard A
arts drugsinfoteam
09 april 2014
NIET GEVONDEN WAT U ZOEKT Stel een Vraag >