Vragen over de Testservice

VRAAG

Hallo, ik heb een paar vragen. Is het mogelijk om in 1 bezoek 1 gram keramine 1 gram 3 mmc en 1 pil xtc te laten testen? Mijn 2e vraag is hoeveel van de drugs moet ik inleveren om getest te worden? En mijn laatste vraag is hoe duur zou dat bezoek zijn?

ANTWOORD

Ja dat mag. Let wel op dat je uiteindelijk maar maximaal 1 sample kunt laten doorsturen voor een labanalyse. XTC kan soms (niet altijd!) herkend worden op het Testservice Spreekuur. Let op, je hebt ook inleverpunten en daar kun je dus niet ter plekke laten herkennen. XTC dan moet je altijd 1 hele onbeschadigde pil meenemen. 

De poeders moeten (over het algemeen) altijd door een lab bekeken worden.  Je hoeft niet 1 gram mee te nemen. Grofweg 1/10 van een gram is genoeg. Je kunt ook zelf een 'buisje' meenemen van de testservice als je een volgende keer komt inleveren om te voorkomen dat je met teveel op straat moet lopen. Hier kun je dan zelf van tevoren het poeder in de juiste hoeveelheid in stoppen. 

Lees hier alle voorwaarden nog even door! Je vind op die site ook een kaart met locaties. Meestal is testen gratis maar op sommige plekken zoals in Amsterdam is het 2,50 euro.

Mvg,

Ronald 

10 november 2025
NIET GEVONDEN WAT U ZOEKT Stel een Vraag >